Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
Ж.ЈАКНА
GUESS

Ж.ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013454
Isbn: V2YL02WO08L-P62G
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only FW
Состав 94% ПОЛИЕСТЕР 6% ЕЛАСТАН

Trenutno nema komentara