Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
GUESS

ЈАКНА

Шифра на артикл: GSS013225
Isbn: W2YL01KB7A0-G66B
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only FW
Состав 100%ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50502389-689
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 23WWEWAZ-3049
10.773 МКД
Заштеда -30%
15.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011731
14.792 МКД
Заштеда -20%
18.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ RPL011721
13.352 МКД
Заштеда -20%
16.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50473676-689
10.392 МКД
Заштеда -20%
12.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ GSS016413
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
XS
S
M
L