Барај
%
×
BOSS - SUITS FOR EVERY EVENT
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
BOSS

ЈАКНА

Шифра на артикл: 50468394-260
22.990 МКД
22.990 МКД
22.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only SS
Состав 100%ПОЛИЕСТЕР
Trenutno nema komentara