Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
HUGO

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: 50466843-445
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона Online Only
Состав 97% Памук 3% Рециклиран Полиамид
Trenutno nema komentara