Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
ЈАКНА
MANGO

ЈАКНА

Шифра на артикл: 27043259-02
2.490 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЈАКНИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиамид Постава : 100% Полиестер Полнење: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 27083258-02
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14