Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67009238-20
Šifra proizvođača: 67009238
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • L
    L
  • XL
    XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009267-25
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040363-20
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010389-20
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77000382-20
3.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77020351-20
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77060379-20
2.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77020346-20
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK24 Z3E60 F3F9
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011635A-2JM
3.990 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWMF02-7002
7.390 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK30 KC7H2 G6S1
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1