Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SCOTCH&SODA

ФУСТАН

Шифра на артикл: SS177256-6647
0 МКД
11.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55% ЛЕН 42% ВИСКОЗА 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009238-20
4.990 МКД
Големина
XS
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009265-70
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009258-70
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009237-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67099231-11
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67028645-02
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018649-07
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018650-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67048644-70
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018643-12
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018651-55
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67038646-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
11.190 МКД
11.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1