Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67047139-05
Šifra proizvođača: 67047139
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% АКРИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018649-07
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057135-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017148-09
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67077115-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK24 Z3E60 A117
9.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67057927-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK20 KC760 G1M5
11.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4GK0Z KC790 G1M5
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67065742-07
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-06
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1