Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
DESIGUAL

ФУСТАН

Шифра на артикл: DG24SWVK58-5001
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018651-55
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67007124-55
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017121-57
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066735-56
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67047139-56
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957246-10
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67095739-57
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ MS6L1DJ4530000-F49
13.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7957214-11
2.490 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67064035-57
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070665-57
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67064064-57
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1