Барај
%
×
Okaidi new collection
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: GV4GK04 Z3CC0 G8FZ
Провери достапност
  • XS/S
    XS/S
  • M/L
    M/L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 94% ПОЛИАМИД 6% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67018650-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67008652-39
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009256-46
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009255-43
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67087118-43
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027129-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017123-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67009254-46
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67027139-40
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67056735-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67017113-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67016340-43
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL