Барај
%
×
Geox - step out in style
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
GUESS

ФУСТАН

Шифра на артикл: G4RGK0E 5036Z G577
Isbn: 4RGK0E5036Z-G577
0 МКД
20.290 МКД
20.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 84% ВИСКОЗА 13% ПОЛИАМИД 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67066343-70
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67094027-76
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67016340-70
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK40-3000
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67086334-70
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074031-78
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67096334-70
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ CKJ20J219644-XA7
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074070-70
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67022534-70
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
20.290 МКД
20.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1