Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67090419-05
Šifra proizvođača: 67090419
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 223191_WT
3.790 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 220711_EC
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 219967_EC
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77040366-02
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010349-02
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010386-01
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070384-05
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77080361-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77070360-05
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77050384-01
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77020376-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77050258-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
2.990 МКД
2.990 МКД
2.392 МКД
Заштеда: 598 МКД
Извести ме за попуст
2
1