Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67070418-08
Šifra proizvođača: 67070418
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ВИСКОЗА 55% ЛЕН ПОСТАВА: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9074 {23587}893
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074050-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67055742-07
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5547391-96
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67022533-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK19 WER10 P1FH
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4RGK46 9444Z G1L9
18.490 МКД
Големина
42
44
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3YK39 Z37K0 F1GL
8.590 МКД
Големина
S
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 215203_BG
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050461-08
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050469-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK35 Z3C71 A10L
7.990 МКД
Големина
L
M
S
XS
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1