Барај
%
×
slow morning - women'secret
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 67060400-52
Šifra proizvođača: 67060400
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 45% ВИСКОЗА 55% ЛЕН ПОСТАВА: 100% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67034781-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK39-5000
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050474-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK16 WFWV2 FB2Y
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3YK39 Z37K0 FB3L
8.590 МКД
Големина
M
L
XS
S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011791A-92N
5.590 МКД
Големина
M/L
XS/S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9023 {74058}010
4.676 МКД
Заштеда -60%
11.690 МКД
Големина
L
M
S
XS
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1