Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 57087737-50
Šifra proizvođača: 57087737
2.490 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 800 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% АКРИЛ 44% ПОЛИЕСТЕР 05% ВОЛНА 01% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67034781-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DG24SWVK39-5000
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050474-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK16 WFWV2 FB2Y
10.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3YK39 Z37K0 FB3L
8.590 МКД
Големина
M
L
XS
S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ SDW8011791A-92N
5.590 МКД
Големина
M/L
XS/S
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67060400-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL