Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 57037736-52
Šifra proizvođača: 57037736

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77063275-52
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77012928-52
Цена 2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77090358-52
Цена 2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7958301-18
Цена 2.890 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221841_BL
Цена 2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 77010348-52
Цена 6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4YK06 Z2V62 G7P4
Цена 7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222230_BL
Цена 2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222614_BL
Цена 2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 222231_BL
Цена 1.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 221624_BL
Цена 2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8957573-65
Цена 1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL