Барај
%
×
slow morning - women'secret
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 57047726-09
Šifra proizvođača: 57047726

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 40% ПОЛИЕСТЕР 50% АКРИЛ 06% ЕЛАСТИН 04% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5547391-96
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67022533-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK19 WER10 P1FH
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4RGK46 9444Z G1L9
18.490 МКД
Големина
42
44
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3YK39 Z37K0 F1GL
8.590 МКД
Големина
S
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 215203_BG
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050461-08
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050469-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9060 {74060}010
7.374 МКД
Заштеда -40%
12.290 МКД
Големина
XS
S
XXS
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK35 Z3C71 A10L
7.990 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070459-09
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67070418-08
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL