Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 57055981-08
Šifra proizvođača: 57055981
2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RW9074 {23587}893
5.490 МКД
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67074050-07
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67055742-07
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5547391-96
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67022533-05
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK19 WER10 P1FH
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ G4RGK46 9444Z G1L9
18.490 МКД
Големина
42
44
38
40
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW3YK39 Z37K0 F1GL
8.590 МКД
Големина
S
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 215203_BG
2.152 МКД
Заштеда -20%
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050461-08
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 67050469-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GW4RK35 Z3C71 A10L
7.990 МКД
Големина
L
M
S
XS