Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 57053821-88
Šifra proizvođača: 57053821
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 29% ЕЛАСТОМУЛТИЕСТЕР 71% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57075812-85
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57095965-80
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 4366570-73
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ RPL011537
11.690 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 213056_PK
2.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 211711_FU
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 212523_FU
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ DW0DW15896-TJ9
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016507
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016335
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 209638_FU
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57000249-85
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
7.490 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1