Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 7954354-27

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57065811-95
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS017090
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ J20J222725-0GK
9.590 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57063805-93
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 213294_DG
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 57022884-90
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS016168
6.790 МКД
Големина
XS
S
M
L