Барај
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
PARFOIS

ФУСТАН

Шифра на артикл: 194620_TL
2.290 МКД
2.290 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Целулоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37049072-52
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 202369_BL
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 201491_BL
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 169573-5116
9.163 МКД
Заштеда -30%
13.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954369-85
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37047735-53
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37017771-52
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37025930-52
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
66
67
69
70
71
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37025969-52
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 202656_BL
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8954894-01
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7954349-15
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44