Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 37010462-43
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Памук Постава: 100% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37051287-43
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37011317-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197734_GN
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5543643-23
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 197882_GN
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37010257-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953597-28
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27038630-43
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012961
6.090 МКД
Заштеда -20%
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27037880-43
690 МКД
Големина
72
66
70
71
69
67
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27067886-43
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953907-28
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL