Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
SPRINGFIELD

ФУСТАН

Шифра на артикл: 1333195-96
2.990 МКД
1.495 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

♻️

Производи со органски памук

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 196515_BG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953575-54
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953889-54
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953896-54
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
M
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953589-54
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 7953583-54
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 37001186-08
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 5543640-96
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27078630-06
1.690 МКД
Заштеда -32%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 27059205-08
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ GSS012960
6.690 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 8953908-54
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL