Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
ФУСТАН
MANGO

ФУСТАН

Шифра на артикл: 27077119-43
Šifra proizvođača: 27077119
1.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФУСТАНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Online Only
Состав 98% Полиестер 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47001008-49
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ФУСТАНИ 47043256-43
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL