Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
ФАРМЕРКИ
LEVI'S

ФАРМЕРКИ

Шифра на артикл: LV18883-0209
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34_032
  34_032
 • 33_032
  33_032
 • 25_030
  25_030
 • 26_030
  26_030
 • 27_028
  27_028
 • 27_030
  27_030
 • 28_028
  28_028
 • 28_030
  28_030
 • 29_028
  29_028
 • 29_030
  29_030
 • 30_028
  30_028
 • 30_030
  30_030
 • 31_030
  31_030
 • 31_034
  31_034
 • 32_032
  32_032
 • 32_030
  32_030
 • 31_032
  31_032
 • 30_032
  30_032
 • 29_032
  29_032
 • 28_032
  28_032
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ФАРМЕРКИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона Continuity
Состав 85% ПАМУК 7% ЛИОЦЕЛ 8% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ THDW0DW19247-1AB
6.490 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ20J223891-1BJ
6.490 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ CKJ20J223653-1AA
8.990 МКД
Големина
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77090600-TM
2.490 МКД
Големина
34
36
38
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77000359-TC
2.490 МКД
Големина
32
34
36
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 77090601-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50522419 429
6.490 МКД
Големина
25_030
26_030
27_030
28_030
30_030
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW2YA21 D4NH5 AUMD
5.990 МКД
Големина
25_029
26_029
27_029
28_029
29_029
30_029
31_029
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ 67095742-TM
2.490 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50513745 435
7.890 МКД
Големина
31_032
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ HB50510378 425
6.590 МКД
Големина
30_032
29_032
28_032
27_032
26_032
25_032
Sačuvano u omiljne
ФАРМЕРКИ GW4GA0X D5923 BAIE
6.790 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
0 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1