Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
HUGO

ЕЛЕК

Шифра на артикл: HB50474639 001
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Детали SLIM FIT
Состав 100% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ DJ001898
3.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ SDM5011837A-02A
4.854 МКД
Заштеда -40%
8.090 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ CKJ30J325105-BEH
6.713 МКД
Заштеда -30%
9.590 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ RM8376 {84466}098
6.294 МКД
Заштеда -40%
10.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GZ4RL02 WFW40 JBLK
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ GM4RN13 WFWB2 JBLK
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ LSJK1231V Z865
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ HB50507100 001
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
52
48
50
54