Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
ЕЛЕК
SUPER DRY

ЕЛЕК

Шифра на артикл: M5011474A-02A
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЕЛЕЦИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 97% Најлон 3% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЕЛЕЦИ JK1373SP-Z865
7.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL