Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
ЏЕМПЕР
GUESS

ЏЕМПЕР

Шифра на артикл: GSS012373
Isbn: W2RR07Z2Y50-JBLK
6.590 МКД
3.290 МКД
2.303 МКД
Заштеда: 4.287 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЏЕМПЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 40% Полиестер 40% Вискоза 14% Полиамид 6% Метализиран конец

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37093842-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37073834-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37063834-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37033844-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013848-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37003856-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 195649_BK
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL009745
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ RPL009744
9.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 167934-0598
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ TRJ000161
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ A065700NAZQ-9XX
15.590 МКД
Големина
XS
S
M