Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: LVA6069-0017
0 МКД
4.690 МКД
3.752 МКД
Заштеда: 938 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 80% ПАМУК 20% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J223922-BEH
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW18362-C15
4.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 220598_IG
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012094A-9OS
5.490 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 222737_NV
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 222737_WT
2.090 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RW3104C {23655}551
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4GQ06 K8802 PSPK
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J223075-PC8
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
7.763 МКД
Заштеда -30%
11.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 221873_EC
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
5.453 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
0 МКД
4.690 МКД
3.752 МКД
Заштеда: 938 МКД
Извести ме за попуст
2
1