Барај
%
×
Live in LEVIS
ДУКСЕР
GUESS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GV4RQ13 KC2X2 P69U
Isbn: V4RQ13KC2X2-P69U
0 МКД
5.490 МКД
4.392 МКД
Заштеда: 1.098 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 49% ПОЛИЕСТЕР 48% ВИСКОЗА 3% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012104A-2LY
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GV4GQ14 KC5W2 P6BC
3.672 МКД
Заштеда -20%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW17789-TIC
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDW0DW17324-TIC
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ20J223090-0LA
9.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50508524 698
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDW2012076A-MEN
4.232 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
8
10
12
14
0 МКД
5.490 МКД
4.392 МКД
Заштеда: 1.098 МКД
Извести ме за попуст
2
1