Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
PARFOIS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 214821_BM
2.990 МКД
1.495 МКД
1.196 МКД
Заштеда: 1.794 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав НАДВОРЕШНОСТ 1: 100% ПОЛИЕСТЕР / ЛИЦЕ: 50% ПАМУК 50% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 218090_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 218070_BM
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L