Барај
%
×
slow morning - women'secret
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN JEANS

ДУКСЕР

Шифра на артикл: CKJ30J324310-PED
8.790 МКД
6.153 МКД
6.153 МКД
Заштеда: 2.637 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0097364-97
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GM4RQ17 K9Z21 H9C9
6.790 МКД
Големина
XXL
L
XL
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GM4RQ14 KBK32 G1CA
5.990 МКД
Големина
M
XXL
XL
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013594A-22C
4.290 МКД
Големина
S
XL
L
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ SDM2013607A-8AQ
5.590 МКД
Големина
XXL
M
XL
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6702A {23650P}993
6.090 МКД
Големина
M
L
XXXL
XXL
XL
S
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ CKJ30J324104-PED
5.274 МКД
Заштеда -40%
8.790 МКД
Големина
L
M
XXL
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ THDM0DM16797-AB4
3.895 МКД
Заштеда -50%
7.790 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ HB50496661 260
7.799 МКД
Заштеда -40%
12.990 МКД
Големина
L
M
S
XL
8.790 МКД
6.153 МКД
6.153 МКД
Заштеда: 2.637 МКД
Извести ме за попуст
2
1