Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 57015964-03
Šifra proizvođača: 57015964

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 59% РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР 37% ПАМУК 04% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6773 {23650P}M08
5.490 МКД
Големина
M
L
XXL
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RM6771 {21842}M04
9.190 МКД
Големина
L
M
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0096513-47
1.196 МКД
Заштеда -60%
1.495 МКД
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL