Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 85283-0000
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  *
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона пролет/лето 2020

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 34363-0008
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010904A-GAG
3.512 МКД
Заштеда -20%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL007789
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87054033-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 34400-0011
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L