Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 37027742-76
Šifra proizvođača: 37027742
390 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 230 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја БОРДО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 49% Памук 49% Вискоза 02% Метал

Trenutno nema komentara
390 МКД
160 МКД
160 МКД
Заштеда: 230 МКД
Извести ме за попуст
2
1