Барај
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
ЧОРАПИ 3П
HUGO

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: HB50514916 100
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 43-46
    43-46
  • 39-42
    39-42
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 87% ПАМУК 12% ПОЛИАМИД 1% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П LV701224672 005
690 МКД
Големина
35
39
43
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 67000694-01
690 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П DS00SAYJ 0QATV E4124
1.990 МКД
Големина
S
M
L
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1