Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
TIMBERLAND

ЖЕНСКИ ЧОРАПИ

Шифра на артикл: A1XJY-001

Производите се достапни само онлајн

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 35-38
    M
  • 39-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 80%ПАМУК,18%ПОЛИЕСТЕР,2%ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara