Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 67062009-96
Šifra proizvođača: 67062009
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 02% ЕЛАСТИН 01% ЕЛАСТОДИЕН 50% ПОЛИЕСТЕР 16% АКРИЛ 16% ПОЛИАМИД 15% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 5770023-47
990 МКД
690 МКД
690 МКД
552 МКД
Заштеда: 138 МКД
Извести ме за попуст
2
1