Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8546695-47

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 69% ПАМУК 19% ПОЛИЕСТЕР 10% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67062009-96
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3616921-47
619 МКД
Заштеда -52%
774 МКД
1.290 МКД