Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 57095786-96
Šifra proizvođača: 57095786

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 02% ЕЛАСТИН 01% ЕЛАСТОДИЕН 50% ПОЛИЕСТЕР 16% АКРИЛ 16% ПОЛИАМИД 15% ВОЛНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67062009-96
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3616921-47
619 МКД
Заштеда -52%
774 МКД
1.290 МКД