Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
HUGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 50484140-001
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 3538
    3538
  • 3942
    3942
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 74% ПАМУК 18% ПОЛИАМИД 6% Metallized 2% ЕЛАСТИН
Trenutno nema komentara
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1