Барај
%
×
Springfield kids
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544531-41

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 67% ПАМУК 21% ПОЛИАМИД 10% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 67062009-96
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 57095786-96
690 МКД