Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧОРАПИ
GUESS

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: GSS013175
Isbn: V2GZ00ZZ00I-G011
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 78%Памук 20%полиестер 2%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614740-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614742-45
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614735-70
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614743-70
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614731-12
690 МКД