Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
HUGO

ЧОРАПИ 2 PACK

Шифра на артикл: 50468099-012
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 4346
    4346
  • 3942
    3942
  • 3538
    3538
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2 PACK
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 83% Памук 15% Полиамид 2% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50484066-100
990 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50484066-001
990 МКД
Големина
3942
4346