Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D36G1E043NH-0013
13.790 МКД
13.790 МКД
13.790 МКД
Заштеда: 0 МКД

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 75% КОЖА 25% ТЕКСТИЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 210337_BN
2.245 МКД
Заштеда -50%
4.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41