Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D26D0B00043-9999

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 80% КОЖА 20% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214184_BK
5.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67030255-99
5.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67080432-99
7.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050274-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050444-99
11.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67050278-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 67040254-99
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 214178_BK
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 6T3QJ8760000-G24
22.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 6T3QJ8750000-G24
15.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ YW0YW01247-0GT
13.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ YW0YW01146-0GT
13.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40