Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D26UAH085KB-6182

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона Online Only FW
Состав 75% КОЖА 25% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 210714_TU
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ SM11002714-748
12.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D3626E085FU-6692
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ LJ000241
19.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ SM11002705-17Y
11.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ SM11002679-846
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ SM11001615-299
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ SM19000035-287
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D36VDC000CL-5004
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 57046024-08
9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1150650-MDSD
12.390 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1132017-MDSD
11.190 МКД
Големина
5
6
7
8
9