Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D26BLA00022-0013
11.790 МКД
11.790 МКД
8.253 МКД
Заштеда: 3.537 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 93% КОЖА 7% ТЕКСТИЛ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26PWA00021-6001
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37077720-TA
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1016222-SLA
8.323 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1016222-BCDR
8.323 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A5PEBW
10.493 МКД
Заштеда -30%
14.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A425QW
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
5.5
6
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26NMA00021-6001
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70202-144-BRW
21.273 МКД
Заштеда -30%
30.390 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70202-112-BRW
16.093 МКД
Заштеда -30%
22.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37097109-32
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70202-006-DSRT
12.943 МКД
Заштеда -30%
18.490 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014278
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40