Барај
%
×
Forever denim with replay
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 67064011-02
Šifra proizvođača: 67064011
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 83% ПОЛИУРЕТАН 17% ЦИНК ПОСТАВА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67074022-01
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67012538-05
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040262-01
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1