Барај
%
×
slow morning - women'secret
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
MANGO

ЧАНТА

Шифра на артикл: 67000445-99
Šifra proizvođača: 67000445
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 35% ПОЛИЕСТЕР 65% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ TA5VF3 S76
6.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 216636_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217939_BK
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217934_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217539_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217021_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218053_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 218048_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217018_BK
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217702_BK
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 67044060-99
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 217209_BK
1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1